64 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$595,000
$599,000
0.7%257 W Saugerties RD, Woodstock, NY 12498
Listed by:Halter Associates Realty
$1,430,765
$895,000
59.9%171 Birchall RD, Wawarsing, NY 12489
Listed by:Hudson Modern
$690,000
$699,000
1.3%4723 State Route 213, Olivebridge, NY 12461
Listed by:Coldwell Banker Village Green
$2,150,000
$2,200,000
2.3%35 Fern Hollow RD, Stone Ridge, NY 12484
Listed by:BHHS HUDSON VALLEY PROP-WDST
$950,000
$880,000
8.0%72 Old Farm RD, Rhinebeck, NY 12572
Listed by:Hudson Modern
$385,000
$385,000
106 Yarmouth ST, Kingston, NY 12401
Listed by:Compass Greater NY, LLC
$575,000
$649,000
11.4%83 West Saugerties RD, Saugerties, NY 12477
Listed by:Grist Mill Real Estate
$400,000
$449,000
10.9%88 Lower Bone Hollow RD, Accord, NY 12404
Listed by:Hudson Modern
$910,000
$895,000
1.7%60 Block LN, Taghkanic, NY 12521
Listed by:The Kinderhook Group, Inc.
$200,000
$249,900
20.0%236 E Chester St ST, Kingston, NY 12401
Listed by:Berardi Realty
$676,000
$695,000
2.7%860 Kripplebush RD, Accord, NY 12404
Listed by:Hudson Modern
$350,000
$350,000
62 Grassy Ridge RD, Olivebridge, NY 12461
Listed by:Hudson Modern
$445,000
$475,000
6.3%0 Reuter Rd, Germantown, NY 12526
Listed by:Patricia A. Hinkein Realty
$945,000
$999,000
5.4%130 Huguenot ST, New Paltz, NY 12526
Listed by:Houlihan Lawrence Inc.
$330,000
$350,000
5.7%27 Brunel DR, Boiceville, NY 12412
Listed by:Ruth Gale Realty
$198,000
$189,000
4.8%Tbd City Hall RD, Accord, NY 12404
Listed by:BHHS HUDSON VALLEY PROP-WDST
$470,000
$499,000
5.8%21 Mary Ann AVE, Saugerties, NY 12477
Listed by:Grist Mill Real Estate
$500,000
$525,000
4.8%1356 Old Post RD, Ulster Park, NY 12487
Listed by:Hudson Modern
$372,000
$369,000
0.8%92 Joanne RD, Fleischmanns, NY 12430
Listed by:Hudson Modern
$600,000
$724,000
17.1%441-445 Mohonk RD, High Falls, NY 12440
Listed by:Coldwell Banker Village GreenN
- 1
- 2
- 3